חן גרנות

בעלת תואר ראשון בהוראת מחול מטעם משרד החינוך

 

פילאטיס מזרן ומכשירים

בעלת הסטודיו, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים משנת 2005 ע"י power pilates. כמו כן מסמיכת מדריכות ומדריכים לפילאטיס מזרן ומכשירים ב-Pilates Studio Academy.

 

חן היא רקדנית לשעבר בלהקת המחול הקיבוצית, יוסי יונגמן ולהקת מחול תל אביב של יערה דולב ועמית גולדברג, מורה לבלט קלאסי ומודרני מטעם סמינר הקיבוצים ומגישה תלמידות לבחינת הבגרות במחול מודרני.

את הפילאטיס הכרתי לראשונה בגיל 18 בתהליך השתקמות מפציעה ולשם תחזוק שוטף של הגוף כרקדנית מקצועית. אחרי הלידה הראשונה פגשתי את הפילאטיס במקום חדש, בוגר, נשי וחזק יותר. הפילאטיס הפך לחלק מדרך החיים שלי. את הפילאטיס אני מנסה לשלב בין עולם המחול בדרך זורמת וטבעית ביותר וכמו שג'וזף אמר: אימון גופני הינו התנאי הראשוני לאושר.

נטע בן זאב

מדריכה בכירה לפילאטיס מזרן ומכשירים

 

בעלת תואר ראשון B.Dance ותעודת הוראה מטעם משרד החינוך

פילאטיס ואני:

לאורך השנים כרקדנית מקצועית, התמודדתי עם מספר פציעות, ולאחר מספר סוגי טיפול שעברתי - נחשפתי לפילאטיס שסייע לי להחלים מהפציעות. השיטה הזו הפכה לחלק בלתי נפרד מאורך חיי ומסייעת לי לחזק ולהגן על גופי כנדרש.

עינת אפשטיין

פילאטיס מזרן ומכשירים, בר ובוטי

פילאטיס ואני:

את הפילאטיס פגשתי בפעם הראשונה ממקום שיקומי לאחר פציעה. בעזרת השילוב של עבודה נכונה וחיזוק הגוף הכאבים חלפו. לשיעורים שלי חשוב לי להביא אנרגיה, תנועתיות, חוזק ובו זמנית רכות ואורך ואני מאמינה שהשילוב ביניהם הוא מנצח. השיעורים שאני מעבירה משלבים בדיוק את מה שאני אוהבת, תנועה ואנרגיות שיא ומכילים בתוכם את אהבתי הגדולה לפילאטיס ולמחול.

שון מזרחי

פילאטיס מזרן ומכשירים

פילאטיס ואני:

גיליתי את הפילאטיס כשהייתי בלונדון, והבנתי שהפילאטיס לא רק סייע בהתאוששות שלי מפציעה, אלא גם יצר מערכת יחסים חדשה ונהדרת ביני לבין הגוף והנפש שלי. כשעברתי מלונדון לתל אביב לפני שנתיים, התחברתי אפילו יותר לפילאטיס והחלטתי להתחיל לאמן. הפילאטיס שינה את הגוף שלי, הנפש שלי, ואת החיים שלי.

הדר רחמים

פילאטיס מזרן ומכשירים

פילאטיס ואני:

התחלתי לעשות פילאטיס לראשונה לפני כמה שנים בעקבות פציעה בעצם הזנב לאחר תאונת סנואובורד. עם הזמן גיליתי שזה עושה לי טוב גם נפשית ולא רק פיזית. הדיוק, השליטה, המרכוז אלו דברים שאני מנסה ליישם ביום יום שלי ולא רק בזמן השיעור.

נופר כהן

מורה לבלט, מחול מודרני ותנועה לגיל הרך. סטודנטית למדעי התזונה וביולוגיה מולקולרית.

 

פילאטיס מזרן ומכשירים, בר, סרף סט, מתיחות

פילאטיס ואני:

לאחר פציעה בגב חיפשתי פתרון שיאפשר לי להמשיך לרקוד מתוך תנועתיות נכונה וחזקה יותר, וכך הגעתי לפילאטיס והתאהבתי! מאמינה שאפשר וצריך ליישם את עקרונות הפילאטיס בכל תחומי החיים ובכל גיל, ולכן השאיפה שלי היא שכל המתאמנים והתלמידים שלי יכירו את גופם וידעו לעבוד איתו ולשלוט בו בצורה הטובה ביותר.

אביב בקרמן

פילאטיס מזרן ומכשירים, בוטי

פילאטיס ואני:

התחלתי להתאמן בפילאטיס לפני שבע שנים והניצוץ היה מיידי, הבנתי שמכל שיטות האימון הפילאטיס עונה לי על צרכיי הפיזיים והמנטאליים כאחד. השיטה מלמדת אותנו כיצד לשלוט בגופנו ברמת התנועה והחשיבה כאחד, מאפשרת לנו לחקור את הקשר הזה לעומקו ולמצוא את האיזון לכל אחת ואחד מאיתנו.

צאלה אילן

פילאטיס מזרן ומכשירים

פילאטיס ואני:

מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לכל מה שקשור לגוף ולתנועה. כשהייתי לראשונה בשיעור פילאטיס -פשוט התאהבתי! היה לי ברור שזה מה שאני רוצה לעשות, ללמד מתאמנים את השיטה, לחשוף אותם לכח ולאינטיליגנציה שבה. ככל שהעמקתי בלימודי הפילאטיס, ככה גדלה האמונה שלי בה ובסגולות הריפוי שבה.

  • WhatsApp
  • YouTube